O nas

Jesteśmy firmą, która jest związana z branżą event-ową od 2017 roku. Świadczenie usług m.in. weselnych jest naszą pasją i sposobem na życie, dlatego postanowiliśmy zebrać nasze dotychczasowe doświadczenia, by przedstawić Państwu markę „FotoParty Events”.
Zajmujemy się świadczeniem usług eventowych i weselnych. Wiemy,  jak ważną uroczystością jest dzień ślubu i wesela, dlatego oferujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Naszym celem jest:

– uatrakcyjnianie uroczystości poprzez świadczenie najwyższej jakości usług
– usatysfakcjonowanie klienta, poprzez świadczenie usług w pełni spełniających oczekiwania

Zapraszamy!!!

Oferta

  • Fotobudka – zabawne gadżety, maszyna oraz obsługa, która w krótką chwilę zrobi i wydrukuje pamiątkowe zdjęcia. To atrakcja, która zapewni MEGA zabawę i pozwoli wspominać każdą imprezę przez długi czas!
  • napis MIŁOŚĆ – jedyny w swoim rodzaju drewniany napis, którego 65 żarówek led doskonale rozświetli i zrobi klimat na każdym weselu 🙂 Napis jest absolutnym hitem ostatnich lat, idealnie wpasowuje się jako unikatowa dekoracja sali weselnej lub jako uzupełnienie sesji plenerowych. Zapewnia wyjątkową atmosferę na każdej uroczystości.
  • Ciężki dym – Gęste kłęby dymu snują się tuż nad ziemią dając efekt, jakby Para Młoda tańczyła w chmurach. Doskonały efekt zarówno na zdjęciach jak i na żywo gwarantowany. Standardowe wytwornice pozwalają na utrzymanie efektu ciężkiego dymu na 2-3 minuty. Nasze nowoczesne maszyny nie ma takich ograniczeń. 10 minutowy pierwszy taniec? Nie ma problemu! Oferujemy efekt ciężkiego dymu również podczas podania tortu weselnego. Tę chwilę zapamiętają wszyscy goście. Dym ma zapach neutralny, niealergiczny, jest bezpieczny w użyciu, znika bez śladu po pierwszym tańcu.
  • Fontanny iskier – doskonały dodatek do ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca. Świetnie sprawdzą się również w czasie przyjazdu na salę weselną lub pojawienia się tortu.

Kontakt

FotoParty Events

tel.: +48 537 44 8888

mail: fotopartyradom@gmail.com

na facebook-u: @fotopartyradom